Boksy lokatorskie

Brak konieczności długotrwałego szukania miejsca parkingowego umożliwiają boksy garażowe. Stwarzają one opcję wykorzystania swojego własnego miejsca na pojazd, co pozwala nam na uzyskanie oszczędności czasu. Nasze boksy lokatorskie są dostępne w 2 rodzajach, do których wykorzystano panele stworzone z drutu cynkowanego, co zwiększa ich wytrzymałość mechaniczną, ale również trwałość na możliwość wystąpienia korozji. Dają one funkcjonalną przestrzeń, w której można zabezpieczyć swój pojazd przed dostępem niepowołanych osób.

Typ MGW-S

System Podziału Pomieszczeń MGW-S

W produktach MGW-S zostały zastosowane lamele o szerokości 35 mm, dzięki którym możliwa jest wentylacja pomieszczenia, co chociażby zapobiega powstawaniu wilgoci. Boksy lokatorskie to jednocześnie opcja, która pozwala zabezpieczyć pomieszczenie przed dostępem i innych osób.

Typ MGW-SG

System Podziału Pomieszczeń MGW-SG

Ściany w ramach opcji MGW-SG zostały wykonane z drutu cynkowanego, którego grubość wynosi 5 mm. Jest on również malowany, a jego wytrzymałość mechaniczna została zwiększona poprzez zastosowanie profilu wzmacniającego, zaś trwałość całej konstrukcji to również efekt wykorzystania do montowania złączek nitowanych.