Komórki lokatorskie

W nowoczesnym budownictwie powszechnie stosowaną opcją są aktualnie komórki lokatorskie, które pełnią rolę dodatkowej przestrzeni magazynowej dla właścicieli mieszkań. Są one wydzielone z właściwej powierzchni mieszkalnej, co sprawia, że przedmioty, narzędzia czy urządzenia, które nie są nam niezbędne na co dzień, mogą być właśnie przechowywane w komórkach lokatorskich .Pozwalają one również swobodnie chować w tej przestrzeni chociażby rowery.

Dostępne opcje


Przygotowaliśmy dwa rodzaje pomieszczeń, które są zróżnicowane pod względem wymiarów, dzięki czemu będą one mogły być dopasowane do możliwości przestrzennych, ale także potrzeb naszych klientów. Ich montaż jest bardzo szybki, a zastosowane ścianki ażurowe z jednocześnie odznaczają się one bardzo dobrą wytrzymałością, ale także zapewniają bardzo dobrą wentylację pomieszczeń. Ich niewielka grubość daje więcej przestrzeni niż zastosowanie klasycznych, betonowych ścian. Ścianki ażurowe skutecznie zabezpieczają też dostęp do nich osobom trzecim.

Typ MGW-S

System Podziału Pomieszczeń MGW-S

Sporą funkcjonalnością odznaczają się komórki lokatorskie wykonane w rodzaju MGW-S, przede wszystkim ze względu na wykorzystanie lameli z właściwie dobranymi odstępami, wynoszącymi mniej więcej 35 mm. W ten sposób każdy użytkownik zachowa swoją prywatność, ale również umożliwi to właściwą wentylację tej przestrzeni.

Typ MGW-G

System Podziału Pomieszczeń MGW-G

W ramach możliwości MGW-G klienci mogą otrzymać komórki lokatorskie, w których podstawami są profile „C”, z których każdy charakteryzuje się wielkością wynoszącą 38×18 mm. Zastosowano w nich również elementy mające na celu zwiększenie wytrzymałości całego układu, a także poszczególnych lameli.