Typ MGW-SG

System Podziału Pomieszczeń MGW-SG

Głównym elementem tworzącym wypełnieniem ściany są panele z drutu cynkowanego 5mm i malowanego (RAL 9006). Dla usztywnienia paneli stosuje się profil wzmacniający w dolnej oraz górnej części panelu. Panel montowany jest za pomocą złączek nitowanych do elementów konstrukcji ściany.

Typ MGW-S

System Podziału Pomieszczeń MGW-S

Ścianki MGW-S dzięki zastosowaniu niewielkich odstępów pomiędzy
lamelami (ok. 35mm) zapewniają optymalne proporcje pomiędzy
zachowaniem prywatności użytkowników, a odpowiednią
wentylacją pomieszczeń.

Boksy na rowery – wygodne przechowywanie swojego sprzętu

Boksy na rowery to wygodny sposób na przechowywanie swojego sprzętu rowerowego, takiego jak rowery, skutery czy motocykle. Są one doskonałym rozwiązaniem do wykorzystania przestrzeni parkingowej w budynkach wielorodzinnych, ponieważ nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo.

Jak są zbudowane boksy rowerowe?

Boksy rowerowe są zbudowane z wygrodzeń systemowych, które chronią mniejsze pojazdy i jednocześnie zapewniają gwarancję miejsca postojowego. Dodatkowo, dzięki wentylacji naturalnej, panuje w nich przyjemny klimat. Istnieją dwa rodzaje pomieszczeń na rowery: MGW-SG i MGW-S. MGW-SG składa się z paneli z drutu cynkowanego 5mm i malowanego na kolor RAL 9006. Profil wzmacniający zapewnia usztywnienie paneli, które są montowane za pomocą złączek nitowanych do elementów konstrukcji ściany.

Ścianki MGW-S

Ścianki MGW-S są wyposażone w małe odstępy pomiędzy lamelami (ok. 35 mm). Zapewniają one optymalne proporcje pomiędzy zachowaniem prywatności użytkowników i odpowiednią wentylacją pomieszczeń rowerowych.

Korzyści wynikające z posiadania boxu na rowery

Boxy na rowery dają wiele korzyści. Przede wszystkim pozwalają na wygodne przechowywanie swoich pojazdów. Są one bezpieczne i chronią przed kradzieżą. Ponadto, boksy na rowery są dobrze wentylowane, co zapewnia optymalny poziom komfortu.

Kiedy warto zainwestować w boks na rowery?

Nowoczesne garażowe boksy na rowery to doskonała inwestycja dla osób, które często korzystają z roweru. Umożliwiają one bezpieczne przechowywanie rowerów lub innych pojazdów, a jednocześnie są kompaktowe i oferują wygodne miejsce postojowe.

Jak wybrać boks na rowery?

Przy wyborze solidnego boksu na rowery należy wziąć pod uwagę wymiary, jakość materiałów i rodzaje zamków. Przed zakupem dobrze jest dokładnie sprawdzić, czy boks jest odpowiedni do Twoich potrzeb i rozmiarów roweru.

Podsumowanie

Wytrzymałe boksy rowerowe to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można wygodnie i bezpiecznie przechowywać swój sprzęt rowerowy. Są one dobrze wentylowane i oferują optymalny poziom bezpieczeństwa. Przed wyborem boksu na rowery warto dokładnie sprawdzić jego wymiary, jakość materiałów i rodzaj zamków.