Powiększ możliwości Twojego miejsca parkingowego – boks garażowy.

Boks garażowy to konstrukcja, dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać różne przedmioty. Nasze boksy są szczególnie przydatne w garażach wielostanowiskowych gdzie brakuje komórek lokatorskich.

CECHY BOKSU GARAŻOWEGO:

– systemowa konstrukcja, umożliwia szybki i samodzielny montaż naszych boksów
– dzięki użytym materiałom, nasz boks garażowy jest bezkonkurencyjny pod względem estetyki i jakości
– regulowana wysokość nóg (od 100 do 130 cm – co 10 cm)
– boksy dostępne w kolorach: czarny (standard), biały, antracyt – za dopłatą

Jeśli chcesz wygodnie przechowywać swoje rzeczy i mieć więcej miejsca parkingowego, boksy garażowe są właśnie dla Ciebie! Idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z gotowego systemu, czyli: BOKSY GARAŻOWE DR CONSTRUCT. Nasze boksy garażowe charakteryzuje wysoka jakość materiałów użytych do ich produkcji oraz estetyczne wykonania. Zastosowanie systemowej konstrukcji boksów garażowych umożliwia szybki i samodzielny montaż boksu garażowego.

Cechy Naszego BOKSU GARAŻOWEGO:

  • Nogi boksu, dostępne w trzech różnych kolorach (czarnym, biały i antracyt) mają regulowana wysokość od 100 do 130 cm – co 10 cm.
  • Konstrukcja jest odporna na działanie środków chemicznych, zmiennych warunków atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych.
  • Wewnątrz boksu zamontowana jest ościeżnica drzwi ze skrzydełkami antywłamaniowymi.
  • Drzwi boksu są wyposażone w cichy i bezpieczny system blokady.
  • Boks ma powierzchnię wewnętrzną wykończoną gładkim tworzywem sztucznym.
  • Wytrzymałe, stalowe nóżki są odporne na korozję i zarysowania mechaniczne.
  • Dostarczone jest również mocowanie do podłoża (betonu lub ściany) z elementami montażowymi.

Ile kosztuje boks garażowy od DRConstruct

Ceny boksu garażowego firmy DRConstruct są uzależnione od wielkości konstrukcji, koloru nóg.

Niezależnie od wybranej możliwości cenowej oferujemy naszym klientom gwarancję jakości oraz profesjonalną obsługę. Nasi specjaliści służą radą i pomocą w doborze optymalnego rozwiązania. Zachęcamy do skorzystania z naszych boksów garażowych firmy DRConstruct!

Każdy boks garażowy jest dostarczany z całym zestawem elementów montażowych oraz instrukcją obsługi, która ułatwi Ci samodzielny montaż boksu. Zaufaj nam i pozwól przekonać się jak proste i szybkie jest powiększenie możliwości Twojego miejsca parkingowego!

Korzyści boksów garażowych

Boks garażowy Naszej firmy to elastyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz bezpiecznie przechowywać różne przedmioty i powiększyć swoje miejsce parkingowe. Nasze boksy garażowe są szczególnie przydatne w garażach wielostanowiskowych, gdzie brakuje komórek lokatorskich oraz wszelkiego rodzaju miejscach postojowych. Ceny boksu garażowego Naszej firmy są uzależnione od wielkości konstrukcji, koloru nóg. Dzięki naszym boksom garażowym masz pewność, że Twój sprzęt jest bezpieczny i chroniony przed uszkodzeniem czy kradzieżą. To idealne rozwiązanie do wygospodarowania dodatkowej przestrzeni w Twoim garażu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej o boksach garażowych Naszej firmy, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy Ci w doborze optymalnego rozwiązania! Zapraszamy do skorzystania z naszych boksów garażowych Naszej firmy i powiększenia możliwości Twojego miejsca parkingowego!