Praktyczne wykorzystanie przysługującej nam przestrzeni parkingowej w budynku wielorodzinnym dają pomieszczenia na jednoślady. Nie zajmują one wiele miejsca, ale pozwalają na wygodne przechowywanie własnych rowerów, skuterów czy motocykli. Wygrodzenia systemowe to bezpieczna opcja, która służy ochronie mniejszych pojazdów i jednocześnie zapewnieniu gwarancji miejsca postojowego, które nikt nam nie zabierze. Ich budowa sprawia również, że wewnątrz nich będzie można wykorzystywać naturalną wentylację.

Typ MGW-SG

System Podziału Pomieszczeń MGW-SG

Głównym elementem tworzącym wypełnieniem ściany są panele z drutu cynkowanego 5mm i malowanego (RAL 9006). Dla usztywnienia paneli stosuje się profil wzmacniający w dolnej oraz górnej części panelu. Panel montowany jest za pomocą złączek nitowanych do elementów konstrukcji ściany.

Typ MGW-S

System Podziału Pomieszczeń MGW-S

Ścianki MGW-S dzięki zastosowaniu niewielkich odstępów pomiędzy
lamelami (ok. 35mm) zapewniają optymalne proporcje pomiędzy
zachowaniem prywatności użytkowników, a odpowiednią
wentylacją pomieszczeń.

Pomieszczenia na jednoślady – wygodne i bezpieczne przechowywanie Twoich pojazdów

Pomieszczenia na jednoślady to doskonały sposób na wykorzystanie przestrzeni parkingowej w budynkach wielorodzinnych. Te funkcjonalne pomieszczenia są dość przestronne, dzięki czemu można w nich wygodnie przechowywać rowery, skutery i motocykle. Wygrodzenia systemowe zapewniają bezpieczeństwo mniejszym pojazdom, a także gwarantują miejsce postojowe, które nikt inny nie będzie w stanie wykorzystać.

pomieszczenie na jednoślady
Przykładowa wizualizacja pomieszczenia

Rodzaje pomieszczeń na jednoślady

Istnieją dwa rodzaje pomieszczeń na jednoślady:

  • MGW-SG – Głównym składnikiem tworzącym ściany są panele z drutu cynkowanego i malowanego (RAL 9006). Panel jest montowany za pomocą złączek nitowanych do elementów konstrukcji ściany.
  • Ścianki MGW-S – Zastosowanie niewielkich odstępów pomiędzy lamelami (ok. 35mm) zapewnia optymalne proporcje pomiędzy zachowaniem prywatności użytkowników oraz odpowiednią wentylacją pomieszczeń.
Systemy Podziału Pomieszczeń MGW-S
Boksy Lokatorskie – Systemy Podziału Pomieszczeń MGW-S

Zalety pomieszczeń na jednoślady

Pomieszczenia na jednoślady to świetny sposób na wykorzystanie przestrzeni w blokach z garażami. Oto kilka zalet, jakie niesie za sobą ich zastosowanie:

  • Komfort przechowywania – Pomieszczenia na jednoślady pozwalają na wygodne i bezpieczne przechowywanie własnych pojazdów.
  • Oszczędność miejsca – Nie zajmują one wiele miejsca, dzięki czemu nie trzeba poświęcać dużo miejsca na ich budowę.
  • Bezpieczeństwo – Wygrodzenia systemowe zapewniają bezpieczeństwo mniejszym pojazdom, a także gwarantują miejsce postojowe, które nikt inny nie będzie w stanie wykorzystać.
  • Dobra wentylacja – Budowa wygrodzeń systemowych sprawia, że wewnątrz nich będzie można wykorzystywać naturalną wentylację.

Podsumowanie

Pomieszczenia na jednoślady to doskonały sposób na wykorzystanie przestrzeni w budynkach wielorodzinnych. Zapewniają one wygodne i bezpieczne przechowywanie rowerów, skuterów czy motocykli, oszczędzając jednocześnie miejsce. Wygrodzenia systemowe zapewniają bezpieczeństwo mniejszym pojazdom, a także gwarantują miejsce postojowe, które nikt inny nie będzie w stanie wykorzystać. Ich budowa sprawia również, że wewnątrz nich będzie można wykorzystywać naturalną wentylację.