Developerów czy zarządców osiedli mieszkaniowych, zachęcamy do sprawdzenia bogatej oferty atrakcyjnie wyglądających wiat śmietnikowych , które sprawią, że okolica stanie się jeszcze piękniejszym miejscem. Dlaczego zakup proponowanego tutaj produktu to taki dobry pomysł? Przede wszystkim ze względu na to, że jest to doskonały sposób na schowanie śmietników, tak aby ich widok nie psuł pięknego krajobrazu świeżo wykończonej okolicy bloków mieszkalnych. Proponujemy rozwiązania nowoczesne. Z całą pewnością wiata śmietnikowa podniesie standard osiedla!

Wiata na kosze na śmieci, w której zadbaliśmy o każdy detal

W budowie podobnego rodzaju obiektów, doskonale wiemy, jak ważne jest zadbanie o najmniejszy szczegół. Dlatego też wiata śmietnikowa, jaką proponujemy, wyposażona jest w rynny odprowadzające wodę podczas deszczu. Posiadają także zamknięcie tak, aby nikt niepowołany nie podrzucał swoich odpadów, czy aby nie wchodziły do środka zwierzęta, mogące zrobić niemały bałagan w śmietniku. Wiata śmietnikowa wyposażona jest w różnego rodzaju zamki, które zapewnią bezpieczeństwo przechowywanych w niej odpadów. Ponadto, w środku znajdują się odbojniki, które chronią ściany wiaty śmietnikowej przed zniszczeniem w wyniku przesuwania ciężkich koszy na odpady. Dodatkowo, wykończenie wnętrza wiaty na kosze na śmieci jest bardzo staranne, tak, aby chronić przechowywane w niej śmieci przed wilgocią i korozją. Dzięki starannemu wykończeniu i wysokiej jakości materiałom, wytrzymałość wiaty śmietnikowej jest na najwyższym poziomie. Wszystko to powoduje, że wiaty śmietnikowe, które proponujemy, są bardzo trwałe i zachowają swój wygląd przez wiele lat.

Odkryj bogactwo modeli wiat na kosze na śmieci

Proponujemy szeroki wybór omawianych tutaj obiektów w różnym stylu. Dostępne są u nas między innymi wiaty na śmieci o drewnopodobnych ściankach, zabezpieczonych przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Nie brak także wersji nieco bardziej otwartych, w których ścianki wykonano w kształcie krat lub prętów w nowoczesnym stylu. Takie wiaty śmietnikowe są doskonałym rozwiązaniem dla domów w ogrodzeniu, gdzie dostępne są już stałe elementy ogrodzenia. W ofercie mamy także wiaty na śmieci przydomowe, które można zamontować na ścianie budynku lub na innym trwałym elementy, by zwiększyć jego funkcjonalność. Dostępny jest także model wiaty na śmieci, w którym ścianki wykonano z siatki cięto-ciągnionej, zapewniającej również nowoczesny design całego obiektu. Wiaty te są łatwe w montażu i wytrzymałe, dzięki czemu można je wykorzystać jako trwałe rozwiązanie na lata. Siatka cięto-ciągniona jest idealna do przechowywania większych śmieci, takich jak opakowania po produktach spożywczych, co może okazać się przydatne w ogrodzeniu lub na podwórku. Wybierz idealną wiatę na śmieci dla siebie i ciesz się jej trwałością i praktycznością.

Oferujemy wiaty na kosze w różnych wymiarach

Zachęcamy sprawdzenia poniższych zdjęć – przygotowaliśmy różne wymiary proponowanych przez nas obiektów. Możesz zdecydować się na wybór takiego modelu, który będzie pasował do układu okolicy, a także wielkości miejsca przeznaczonego na postawienie wiaty na kosze na śmieci . Sprawdź modele od tego oznaczonego K1, kończąc z kolei na obiekcie o oznaczeniu K6 i zdecyduj się na zainwestowanie w rozwiązanie, które z całą pewnością podniesie standard okolicy mieszkaniowej. Wszystkie nasze wiaty posiadają odpowiednią liczbę otworów na kosze, tak aby umożliwić efektywne i komfortowe dostęp do nich. Wiata na odpady może funkcjonować również w zabezpieczonym ogrodzeniu lub też bezpośrednio przy budynku. To jeden z bardziej przyjaznych środowisku i estetycznych rozwiązań z zakresu pozbywania się śmieci. Korzystając z naszej oferty, możesz równocześnie oszczędzić swój czas i pieniądze. Zakupiony u nas model będzie na długie lata służyć do celów postawionych sobie. Przy wyborze wiaty na kosze na śmieci i śmietniki bardzo ważne jest to, aby dopasować fason i wymiary do potrzeb wybranego miejsca oraz do przeznaczonego na niego budżetu.

Aby oszczędzić twój czas na poszukiwaniu optymalnego rozwiązania dla twojej okolicy, oferujemy wiaty na kosze w różnych wymiarach. Posiadamy modele od tego oznaczonego K1, do K6, dzięki czemu z łatwością dopasujesz idealny model. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, charakteryzując się dbałością o szczegóły i trwałością. Mają odpowiednią liczbę otworów na kosze, aby umożliwić wygodny dostęp. Dodatkowo możesz je postawić bezpośrednio przy budynku lub w otoczeniu ogrodzenia. Wiata na odpady to wygodne i wizualnie atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie jeśli uwzględnisz estetyczny charakter i potrzeby okolicy mieszkaniowej. Oprócz tego to opcja ekonomiczna, gdyż donosi oszczędności zarówno czasu jak i pieniędzy. Wybierz wiaty na kosze i śmietniki, które zapewnią Ci bezproblemowy dostęp oraz niezawodność dla Twojej inwestycji, a my z pewnością Ci to zagwarantujemy.


Wiata na odpady MGW – LOUVER

W wiacie na odpady LOUVER wypełnienie stanowią stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie powłoką cynku lamele ułożone w pozycji żaluzjowej. Lamele w standardzie występują w trzech wersjach kolorystycznych: ocynk, RAL7016 oraz złoty dąb.


Wiata na śmietniki i kosze MGW – MESH

Wypełnienie wiaty na śmietniki i kosze MESH stanowi panel z drutu cynkowanego, zgrzewanego, malowanego proszkowo w kolorze RAL9006. Oczko panelu to 50x200mm.


Wiata śmietnikowa MGW – VERTIC

Wypełnienie wiaty śmietnikowej VERTIC stanowią stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie powłoką cynku lamele w pozycji pionowej. W standardzie występują w trzech wersjach kolorystycznych: ocynk, RAL7016 oraz złoty dąb.


Wata na kubły na śmieci MGW – LUXOR

W wiacie na kubły LUXOR wypełnienie stanowi zabezpieczona antykorozyjnie powłoką cynku siatka cięto-ciągniona. W wersji podstawowej występuje w wersji cynkowanej. Możliwe jest malowanie konstrukcji oraz wypełnienia na dowolny kolor z palety RAL.


Wiaty na śmieci można złożyć samemu lub zamówić profesjonalną wiatę w DRConstruct. Jeśli zdecydujesz się złożyć wiatę samodzielnie, musisz wybrać materiały, poznać podstawy budowania i mieć sporo czasu. Jednak, jeśli zamówisz wiatę, będziesz mieć gwarancję jakości, profesjonalne wykonanie i przystępną cenę.

Odległość wiaty śmietnikowej od budynku powinna być nie mniejsza niż 2 metry. Takie ustawienie zmniejszy ryzyko rozprzestrzeniania się zapachów z śmietnika oraz zabezpieczy budynek przed zanieczyszczeniami.

Aby zrobić obudowę na śmietnik, należy wybrać odpowiednie materiały, takie jak drewno, stali lub tworzywa sztuczne. Musisz ustalić wymiary obudowy i bezpiecznie ją zamontować. Można również wybrać gotowe obudowy produkowane przez różnych dostawców.

Aby ukryć kosze na śmieci, można postawić je na tarasie lub balkonie, ustawić je na ścianie budynku, postawić je pod schodami, a następnie zamontować daszek nad nimi. Alternatywnie, możesz zamontować wiata na śmietniki, która zakryje zawartość kosza.

Aby ogrodzić kosze na śmieci, możesz użyć siatek, słupków doczepianych do podłoża lub kraty. Możesz również postawić ogrodzenie, aby ograniczyć dostęp do śmietników.

Śmietnik nie musi być zadaszony, chyba że posiadasz kilka koszy na śmieci. W takim przypadku, zadaszenie chroni śmietnik przed deszczem. Jeśli Twoje kosze znajdują się, na zewnątrz, warto zamontować zadaszenie, takie jak łuk, baldachim lub wiata na śmietniki.

Wiaty na śmieci dostarczane przez DRConstruct są wykonane z najwyższą starannością z wytrzymałych materiałów, takich jak stal, aluminium, blacha perforowana i tworzywa sztuczne. Wszystkie wiaty na śmietniki są odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg i mróz, i są łatwe w utrzymaniu.

Wiaty na śmietniki to mała architektura w postaci obudowy na kosze na śmieci. Mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od stylu architektonicznego projektu. Wiaty na śmietniki spełniają ważne funkcje, takie jak ochrona koszy na śmieci przed czynnikami atmosferycznymi oraz usuwanie brzydkiego zapachu. Ponadto wiaty na śmietniki wykorzystywane są do tworzenia przestrzeni dodatkowej lub podnoszenia walorów estetycznych terenu.