Drzwi piwniczne

Solidne skrzydło w podziemiach domu wielorodzinnego ma stanowić skuteczną barierę przed intruzami chcącymi dostać się do pomieszczenia. W jego wnętrzu często oprócz konfitur, czy innych zimowych przetworów znajdują się także cenne przedmioty. Zatem chcąc przechowywać swój rower, czy elektronarzędzia w bezpiecznym miejscu warto zaopatrzyć się w wytrzymałe drzwi piwniczne.

Nasza firma oferuje skrzydła stworzone z elementów ocynkowanych, co przede wszystkim przekłada się na wysoką odporność naszego produktu na powstawanie korozji. Co równie ważne, skutecznie opierają się uderzeniom i zadrapaniom. Dzięki temu, wszelkie próby dostania się do środka kończą się fiaskiem.

Proponowane przez nas drzwi do piwnicy to także złamanie stereotypu o podziemiach w bloku, które wyłącznie straszą. Słabej jakości światło w połączeniu z podrapanymi, starymi drewnianymi skrzydłami to niestety częsty widok na polskich osiedlach. Nasze produkty wyróżniają się niesamowitą wizualnością poprzez zastosowanie mieniących się stalowych elementów. Połączone ze sobą ocynkowane elementy tworzą drzwi, które bez wątpienia poprawiają wygląd całej piwnicznej przestrzeni.