Solidne skrzydło w podziemiach domu wielorodzinnego ma stanowić skuteczną barierę przed intruzami chcącymi dostać się do pomieszczenia. W jego wnętrzu często oprócz konfitur, czy innych zimowych przetworów znajdują się także cenne przedmioty. Zatem chcąc przechowywać swój rower czy elektronarzędzia w bezpiecznym miejscu warto zaopatrzyć się w wytrzymałe drzwi do piwnicy w bloku.

JAKIE DRZWI PIWNICZNE WYBRAĆ?

Przechowujemy w tym pomieszczeniu różne drogie rzeczy, jak na przykład sezonowy sprzęt sportowy. Konieczne jest więc odpowiednie jego zabezpieczenie. Zrobić to można na przykład poprzez wybór bezpiecznych drzwi do piwnicy z ościeżnicą. Najlepiej jest postawić na ich metalowe modele – zapewniają one wysoki poziom ochrony zapobiegając kradzieżom i włamaniom. Sprawdzają się o niebo lepiej niż ich drewniane warianty, które do tej pory używane są w starych blokach mieszkalnych.

Metalowe drzwi do piwniczki zniechęcą potencjalnego złodzieja do włamania. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że ich sforsowanie wymaga o wiele więcej pracy. Włamywacz nie będzie więc tracił czasu ryzykując tym samym, że zostanie przyłapany. W przypadku metalowych skrzydeł, trudniejsze jest na przykład użycie łomu, a często nawet niemożliwe. O wiele łatwiej jest je osadzić na kotwach wpuszczonych głęboko w ścianę. Zakładając je, warto zwrócić uwagę czy po bokach nie ma żadnych dziur i przestrzeni, które ułatwiły pokonanie tej bariery i włamanie do Twojej komórki lokatorskiej.

DRZWI STALOWE DO PIWNICY

W ofercie firmy DR Construct można znaleźć stalowe realizacje, które doskonale zabezpieczają pomieszczenia w podziemiach Twojego bloku mieszkalnego. Drzwi metalowe do piwnicy piwniczne, które oferujemy to połączenie wysokiego poziomu ochrony z nowoczesnym designem. Zapomnij o straszących, ciemnych i drewnianych wejściach, które można zobaczyć w blokowiskach wielu osiedli. Postaw na rozwiązanie na miarę XXI wieku i śpij spokojnie. Dzięki nam nie musisz martwić się o rzeczy, które trzymasz w swojej komórce lokatorskiej.

Dlaczego warto wybrać stalowe wejścia? Przede wszystkim dlatego, że do podziemi bloku mieszkalnego schodzimy raczej rzadko, na pewno nie codziennie. Dlatego też warto postawić na najwyższy poziom ochrony oferowany przez DR Construct. Dzięki porządnej konstrukcji, a także wykorzystaniu wytrzymałego materiału, wejścia dostarczane przez nas są niemalże niemożliwe do sforsowania przez włamywaczy.

DR CONSTRUCT – SOLIDNE DRZWI DO KOMÓRKI LOKATORSKIEJ

Nasza firma oferuje skrzydła stworzone z elementów ocynkowanych, co przede wszystkim przekłada się na wysoką odporność naszego produktu na powstawanie korozji. Co równie ważne, skutecznie opierają się uderzeniom i zadrapaniom. Dzięki temu, wszelkie próby dostania się do środka kończą się fiaskiem.

Proponowane przez nas drzwi do piwnicy metalowe to także złamanie stereotypu o podziemiach w bloku, które wyłącznie straszą. Słabej jakości światło w połączeniu z podrapanymi, starymi drewnianymi skrzydłami to niestety częsty widok na polskich osiedlach. Nasze produkty wyróżniają się niesamowitą wizualnością poprzez zastosowanie mieniących się stalowych elementów. Połączone ze sobą ocynkowane elementy tworzą drzwi stalowe techniczne, które bez wątpienia poprawiają wygląd całej piwnicznej przestrzeni.